Thiago Jon Jones İle Dövüşürken Brezilya'da Suç Duracak!!

0
344


Brezilyalı UFC dövüşçüsü Thiago Santos 6 Temmuz'da UFC 239 gecesinde Las Vegas T-Mobile Arena'da hafif ağır sıklet unvanını alabilmek için gecenin ana maçında Jon "Bones" Jones ile aynı kafesi paylaşacak.

O gece onun aklında olan tek şey kemeri evine yani Rio de Jenerio'ya götürmek olacak. Santos'un manejeri Alex Davis "Santos'un yaptığı harika bir sosyal sorumluluk projesi var. Onun gittiği yol her zaman düz değildi. Çoğu zaman zorluklar yaşadı ama hepsinin üstesinden geldi. Ülkede birçok fakir çocuğa yardım ediyor. Kafestede kafes dışındada harika bir adam." dedi.

Konuşmalarına devam eden manejer Davis "ülkede onu seven çok kişi var. Bu yüzden o dövüşürken tüm ülke bu dövüşe adapte olacak ve ülkede tüm suç duracak silah patlamayacak herkes bu maçı izleyecek" sözlerini ekledi.

Jon Jones'u dövmek zor bir iştir ancak Thiago Santos onunla dövüşenlerin yaptığı bir hatanın olduğunu ve bu yüzden onu dövemediklerini söyledi. Santos kafese girdiğinde aklında olan farklı bir oyun planının olduğunu ve bu plan ile Jones'u kolay bir şekilde mağlup edeceğini söyledi.

Thiago Santos: "Kafese girdiğimde agresifliğimi gücümü ve elimdeki silahları koruyacağım. Jones'a saygı duyuyorum o harika bir şampiyon ancak artık benim devrim. Yeni şampiyon ben olacağı. Jones bunun onun için kolay mücadele olacağını sanıyor ama olmayacak.

UFC 239 gecesi 6 Temmuz'da Las Vegas T-Mobile Arena'da gerçekleşecek. Bu güzel geceyi S Sport Plus üzerinden kaliteli bir sunumla izleyebilirsiniz. 

 CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here