Paulie Malignaggi Conor McGregor Hakkında Konuştu!

0
267


Eski dünya şampiyon ve aynı zamanda Bare Knuckle FC'nin yükselen yıldızı Paulie Malignaggi son iki yıldır Conor McGregor ve ekibiyle büyük bir mücadele vermekte. Perşembe günü yapılan açıklamada Artem Lobov'un bir sonraki rakibinin Paulie Malignaggi olduğu duyurulduktan sonra Paulie bir hayli mutlu oldu ancak bir o kadar da endişeli.

BKFC medyasına konuşan Paulie yaklaşmakta olan Artem lobov maçından çok endişe duyduğunu söyledi. Çünkü Artem'e gerçekten çok büyük zararlar vereceğini düşünüyor.

Paulie Malignaggi: "Bunun heyecan verici bir mücadele olacağını düşünüyorum ama bunların yanında bu adama nasıl daha az zarar verebileceğimi de düşünüyorum. Bu adama vereceğim zarar için çok endişeliyim."

Paulie Malignaggi Artem'in cesaretinin UFC starı Conor ile olan yakın dostluklarından kaynaklandığını söylüyor. 

Paulie Malignaggi: "Beni asıl güldüren şey Conor'un oğlu Artem'in saçma fotoğraflarını Conor'a attığım için bana çok sinirlendiler. Sonra ortaya bir sürü fotoğraf koymaya başladılar."

Eski günleri dile getiren Paulie "eğer kıçımı tekmelediği videonun tamamı varsa yayınlasın ama o bunu yapmıyor demekki bunu yapamamamış" dedi.

22 Haziran 2019 tarihinde yapılacak olan BKFC New Hampshire etkinliğinden sonra işlerin daha da kızışacağını söyleyen Paulie, Conor McGregor'un planları hakkında değişiklik yapma ihtimali olduğunu öne sürdü.

Paulie Malignaggi: "Conor'ın oğlunu komaya soktuğumda her şeyi bırakıp benimle dövüşmek isteyecek. Artem'i haziran ayında komaya sokacağım ve Conor erkekse benimle dövüşür."

Gerçekleşecek maç hakkında konuşmalarına devam eden Malignaggi "eğer Artem'in onu düşünen bir köşesi yoksa o gerçekten çok incineecek. Bu normal boks değil veya mma değil" dedi.

Paulie Malignaggi: "Sizlere burada bunu söylüyorum Artem'in köşesi onu maçtan doğru bir şekilde çıkaramazsa kalıcı hasar alacak."

Artem Lobov Ve Paulie Malignaggi 22 Haziran'da BKFC New Hampshire gecesinde dövüşecekler.

Bu konu hakkında fikirleriniz nedir ?  CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here