Jorge Masvidal’den UFC 244’de Şiddet Sözü!

0
364


UFC 244’de Madison Square Garden’da “Baddest Motherfucker (BMF)” kemeri için dövüşecek olan Jorge Masvidal tüm fanlarına o gece büyük bir şiddet olacağı sözünü verdi. Bazı dövüşler vardır ki henüz gerçekleşmemesine rağmen öngörülebilirliği yüksektir. Bu dövüş için de iki sahici herifin octagonun ortasında buluşup kapışmalarına sahne olacağını tahmin etmek zor değil.

UFC’nin şu sıralar en popüler ve tüm zamanlar için de en heyecan verici dövüşlerini sunan iki dövüşçüsü Nate Diaz ve Jorge Masvidal bu büyük gecede karşı karşıya gelecekler. Masvidal, Darren Till ve Ben Askren nakavtları sonrası kendisini ana kemer müsabakasında olmasa da “The Rock” lakaplı WWE güreşçisi ve aktör Dwayne Johnson tarafından kazananın beline takılacak olan BMF kemeri müsabakasında buldu. 3 yıl ara sonrası kafese dönen Nate ise, eski hafif siklet şampiyonu Anthony Pettis’i mağlup edip bu müsabakanın gerçekleşmesini sağlayan meydan okumayı yaptı.

Kasım’da gerçekleşecek olan bu müsabaka ile ilgili Masvidal basın mensuplarına şu açıklamaları yaptı:

“Size söz veriyorum saniyesi saniyesine tamamen şiddet izleyeceksiniz. Kalbim durana dek veya dövüşü birisi sonlandırana dek durmayacağım. Bu zaten benim tüm dövüşlerdeki mentalitem. Öl veya öldür. Bu dövüşte bir tık daha fazla bu kafada olacağım, çünkü bu sefer rakibimde aynı mentaliteye sahip bir isim. Beni tamamen yok etmek isteyen bir isim. Bu tabi bana ekstra bir motivasyon veriyor. Uzun zamandır bu hisse kapılmamıştım. Yataktan daha erken kaldıracak, yatağa daha erken gitmemi sağlayacak, daha düzgün beslenmemi sağlayacak ve bana disiplin katacak bir motivasyon bu.”

Jorge dövüşü izlemeye gelen herkesin parasının karşılığını alacağını iddia etti ve şu sözleri sarf etti:

“İnsanları eğlendirmek zorundayım. Eğer kazanmak için çaba harcadığın parayı ödüyorsan ve tamamen şiddet görmek istiyorsan doğru yerdesin. Kazanmak için her şeyimi vereceğim.”CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here