Jorge Masvidal’den Conor McGregor Maçına İlişkin Açıklamalar!

0
436


ESPN’in zaman zaman Conor McGregor ile yaptığı röportajlarda Conor, Jorge Masvidal dövüşmek istediğini sık sık dile getirdi. Ancak UFC başkanı Dana White Masvidal’in Conor için ağır bir rakip olduğunu söyleyerek olaya son noktayı koymuştu.

Geçtiğimiz günlerde Jorge Masvidal Nate Diaz ile yakın zamanda yapacak olduğu maç hakkındaki açıklamalarını yaparken araya Conor McGregor ile ilgili de sorular girdi. En çok merak edilen Masvidal vs. McGregor dövüşü olacakmı sorusuna Jorge Masvidal “Başkan buna olumlu bakmadı. Kafeste cinayet işlememi istemiyorlar. Bu yüzden bu dövüş olmaz.” dedi.

Dana White ise Masvidal’in bu İrlandalı adam için çok sağlam olduğunu eğer bu dövüş olursa İrlandalı’ların çok üzülebileceğini söyledi. Ancak bütün bu açıklamaların yanında Conor’ın kiminle dövüşeceğini veya ne zaman geri döneceği hakkında en ufak bir şey söylemedi. Bu da dövüş severlerin aklında acaba Conor’ın devri bittimi diye düşündürüyor.

White’dan sonra söz alan Masvidal “Başkan gerekenleri zaten söyledi. Ben bu kafese şampiyon olmak için giriyorum katil olmak için değil. Benim işim adam dövüp para kazanmak.” dedi.

Yapılan açıklamalar ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısmına yazmayı unutmayınız..CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here