UFC 241 gecesinde Nate Diaz Anthony Pettis’i hakem kararıyla mağlup ettikten sonra seyircilerin arasında bulunan Jorge Masvidal’e “Masvidal gangster olabilir ama bi batı yakası gangsteri asla olamaz” diyerek belki de gerçekleşebilecek en iyi maçlardan birinin tohumlarını atmış oldu.

Jorge Masvidal basına yaptığı açıklamalarda Nate Diaz’ın kendisine yaptığı dövüş isteğini kabul ettiğini söyledi ve ardından “Nate bir konuda haklı. Ben batı yakası gangsteri değilim. Ben Miami’nin Dade bölgesindenim. Kahretsin güney’in en kirli adamıyım. Hadi şu dövüşü yapalım.” Dedi.

Jorge Masvidal UFC 239 gecesinde Ben Askren’i 5 saniye içerisinde nakavt ettikten sonra gözler Conor vs. Masvidal maçına çevrilmişti. Ancak UFC Başkanı Dana White bu maçın olmayacağını Masvidal’e daha sağlam rakiplerin gerektiğini söylemişti.

Masvidal bu dövüşün önümüzdeki kasım veya aralık aylarında New York’ta Madison Square Garden’da yapılacağına dair ufak ta olsa birşeyler söyledi. Ancak hepimizin bildiği üzere iş önce UFC’de sonra New York Atletik Komisyonunda bitiyor.CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here