GLORY Collision 2: Unfinished Business

0
278


Rico Verhoeven ve Badr Hari arasında gerçekleşmesi uzun zamandır planlanan rövanş maçının tarihi sonunda açıklandı.21 Aralık’ta Hollanda’nın Arnhem kentinden meydana gelecek olan maç günümüzün en büyük Kick Boks organizasyonu olan Glory organizasyonu tarafından GLORY Collision 2: Unfinished Business ismi ile pazarlama sürecini tam gaz start vermiş durumda.

Tarafların gerçekleştirdiği 2016 Aralık’ta meydana gelen ilk karşılaşmada Badr Hari’nin ikinci round esnasında ayağından sakatlanması sonu maçı Rico TKO ile kazanmıştı.Rico uzunca bir süredir Kick Boks’un gözde kategorisi olan Ağırsikleti domine ediyor.En son Eylül 2018’te Guto Inocente’yi yenerek kemerini korumuştu.Bundand önce Mladen Brestovac, Jamal Ben Saddik, Antonio Silva ve Ismael Lazaar gibi önemli isimleri tek tek yenip 11 maçlık bir yenilmezlik serisi yakaladı.

” Bu maçı uzun zamandır hayranlar sabırsızlıkla bekliyordu daha fazla kayıtsız kalamazdık”

rıco verhoeven

Badr Hari en son geçtiğimiz sene Mart 2018’te Hesdy Gerges ile karşılaşıp maçı hakem kararı ile kazanmıştı.İki sporcununda doping testleri pozitif çıktı.Mayıs ayında Hari Glory organizasyonu ile uzun süre çalışabilmek için anlaşma yaptı.

Bu maçtan ne ummam gerektiğini çok iyi biliyorum ve Rico onun peşinden kimin geldiğinin farkında bile değil. Gerçek anlamda Badr Hari ile ilk kez karşı karşıya gelecek.

bADR HARICEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here