Gennady Golovkin ve Sergiy Dereyvanchenko Halka Açık Antrenman Yaptı

247


Kazakistanlı ünlü şampiyon Gennady Golovkin 2018 Eylül ayında Canelo Alvarez’le çıktığı ikinci maçı puanla kaybederek ünvanlarını kaybetmişti. Haziran ayında Steve Rolls’u nakavt ederek iyi bir geri dönüş yapan Golovkin’i şimdi zorlu bir maç bekliyor!
Golovkin Hafta sonunda Ukraynalı Sergiy Dereyvanchenko karşısında önemli bir sınava çıkacak.

Dereyvanchenko 2018 Ekim ayında nağmalup bir şekilde Daniel Jacobs ile IBF orta siklet dünya şampiyonluğu için karşılaşmış ve çok iyi bir performans sergilemesine rağmen ayrık kararla (SD) maçı kaybetmişti.

Daha sonra Jack Culcay’ı mağlup eden Ukraynalı boksör, bu maçla birlikte ikinci kez dünya şampiyonluğu için ringe çıkacak.
İki boksör maçın yapılacağı New York’ta halka açık antrenman gerçekleştirdiler.

Gennady Golovkin ile Sergey Derevyanchenko’nun karşılaşacağı boks gecesi Cumartesiyi Pazara bağlayan gece sabaha karşı New York’taki Madison Square Garden’da yapılacak ve IBF ile IBO Federasyonlarının orta siklet dünya şampiyonluk kemerleri ortada olacak.

Ivan Baranchyk de Ringe Çıkacak

Gecenin bir diğer maçında, Muhammed Ali Kupası yarı finalinde Josh Taylor’a kaybeden eski IBF süper hafif siklet dünya şampiyonu Ivan Baranchyk ile Gabriel Bracero karşılaşacak

Golovkin – Derevyanchenko gecesi Cumartesiyi Pazara bağlayan gece 04:00’dan itibaren S Sport Plus’tan yayınlanacak.