En son Chris Weidman’ı nakavt ettikten sonra sınırları zorlamak isteyen ve hafif ağır sıkletin şampiyonu olmak isteyen Dominick Reyes maçın bitiminde şampiyon Jon Jones’a meydan okumuştu. Reyes’in iddialı sözlerine Jon Jones’tan hızlı ve sert cevaplar gelince UFC’ye bu dövüşü ayarlamaktan başka çare kalmadı ve 9 Şubat’ta UFC Houston gecesinin ana maçı Dominick Reyes ve Jon Jones arasında olacak.

Maçın ayarlanmasının ardından sağlam bir şekilde çalışmalarına başladığını söyleyen Dominick Reyes yabancı medya kuruluşlarına verdiği röportajlarda Jones’u yeneceği kesinmiş gibi şimdiden rövanş maçı için konuşmaya başladı. Reyes kameralar karşısında “9 Şubat günü Jon Jones’u patakladıktan sonra rövanş maçı yapmak için sabırsızlanıyor olacağım.” Dedi.

İddialı konuşmalarına devam eden Dominick Reyes “O gün Cowboy Stadium’da neler olacağını biliyorum. Zamanı geldiğinde oraya gideceğim ve bu herifin işini bitireceğim. O gece benim PPV gecem olacak herkes şovumu seyredecek. Hadi şu işi bitirelim.” Diye ekledi.

Bu iddialar bizim için Reyes’in büyük tutkuları gibi görülebilir ancak 5 yıl önce MMA kariyerine başlayan Dominick Reyes bu işe girdiği günden itibaren Jon Jones ile dövüşeceği günü iple çektiğini söylüyor.

Dominick Reyes: “Neredeyse her şey kafamda tasarladığım gibi oldu. Bir zamanlar söylediğim şeyler bir gün gerçek olacaktı ve oldu. Başarılı olmak için neye ihtiyacım olduğunu biliyorum ve şimdi bunları yapma zamanı.”

9 Şubat’ta gerçekleşecek olan Reyes vs. Jones dövüşüyle ilgili düşüncelerinizi merak ediyoruz ve yorumlar kısmında görmek istiyoruz.CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here