Ağustos 17 gecesi UFC 241 ana kartında dövüşen Nate Diaz, Anthony Pettis’i mağlup ettikten sonra dövüş sonunda UFC’de kendisinden başka tek bir gangster olduğunu ama onun da Batı Yakası gangsteri olmadığını belirterek Jorge Masvidal’e meydan okudu. Bu meydan okumadan bir hayli memnun olan Jorge Masvidal tüm saygısıyla dövüşü kabul etti ve UFC için yalnızca işe koyulmak kaldı.

UFC tarihinin en ghetto ikilisi Jorge Masvidal ve Nate Diaz, MSG’de gerçekleşecek olan UFC 244’ün ana müsabakasında karşı karşıya gelecekler. UFC tarafından tek seferlik gerçekleştirilen ve maliyeti tam 50 bin dolar olan “BMF Title” yani “Baddest Motherfucker Kemeri” bu ikiliden birinin evinde en güzel yeri süsleyecek. Tabi ki böyle şatafatlı bir geceyi daha da eğlenceli hale getirmek için UFC kolları tamamen sıvadı. Böyle bir müsabakada kazananının beline kemeri Dana White’ın takması çok sıradan olurdu değil mi? UFC bu görevi WWE’nin süperstarı, ünlü aktör Dwayne Johnson, nam-ı diğer “The Rock” a teslim etti.

Yapılan onlarca basın toplantısı, sosyal medyadaki inanılmaz veri akışı bu gecenin büyüklüğünü gözler önüne sermekte. UFC’nin en sıkı iki adamı, bitmek tükenmek bilmeyen enerjileriyle 5 rauntluk bir müsabakada karşı karşıya gelecekler. Bizlere de büyük bir keyifle saatleri bu gece 04.30’a kurmak düşer.CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here