Anderson Silva: "Ben Ve Israel'i Karşılaştıramazsınız!"

0
608


Silva’nın düşüncesine göre karşılaştırma yapmak adil değildir. Silva’ya göre ikiside farklı kuşaklardan geliyorlar ve ikisinin arasında karşılaştırma yapmanın hiçbir anlamı yok.

Anderson Silva: “Bence Israel mükemmel bir sporcu. Önünde onu bekleyen harika bir kariyer var. Bu dövüş ikimiz içinde büyük bir dövüş olabilir ama bizi karşılaştıramazsınız. Bu Ronaldo ve Ronaldinho’yu karşılaştırmaya benzer. İki farklı kuşak iki farklı canavar.

Anderson Silva her ne kadar 43 yaşında olsa da maçtan sonra emekli olmayı düşünmüyor. Aksine mayıs ayında yapılacak olan UFC 237 gecesinde de Nick Diaz ile dövüşmeyi planlıyor.

Silva: “Curtiba’da Nick Diaz ile dövüşebilirim. Bununla ilgili müzakereleri bekliyorum ama şimdi yalnızca Adesanya’ya odaklanıyorum. Her şeyin bu dövüşün sonucuna bağlı olduğuna inanıyorum. Curtiba’da Nick Diaz ile dövüşmeyi çok isterdim.”

Anderson Silva’nın UFC 234 gecesinde Israel Adesanya’yı yenmesi bekleniyor. Ana kart orta sıklet şampiyonu Robert Whittaker ile Kelvin Gastelum’un kemer mücadelesi le başlayacak.  CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here